XIII n. zw. 2023 r.

INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  –  02.07.2023 r.

Witamy serdecznie wszystkich rodaków, pielgrzymów i gości spędzających wakacje i urlop w naszej parafii. Życzymy Wam udanego pobytu w gronie rodziny i przyjaciół  oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej i Św. Rity.
W tym tygodniu:
Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:30.
Składka na tacę przeznaczona jest na cele inwestycyjne, a zwłaszcza na dalszą modernizację domu katechetycznego. Bóg zapłać za złożone ofiary!
Uroczysta suma odpustowa w Nawojowej o godz.11:00.
W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła.
We wtorek o godz. 17:00 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła
w intencji kapłanów, osób konsekrowanych i całego Kościoła.
W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania z racji I-go czwartku miesiąca oraz obchodzimywspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to Patronalne święto Apostolstwa Chorych.
W piątek z racji I-ego piątku Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa  o godz. 7.30; 16.00 i 18.00. Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00.
Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie w środę i czwartek od godz. 17.00 oraz w piątek od godz. 15.30.
W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.
Zapraszamy i zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu: codziennie od godz. 8:00 do 17:30 oraz w nocy z piątku na sobotę.
Stowarzyszenie Faustinum zaprasza na pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej  2 września br. Szczegóły i zapisy do 27 sierpnia w zakrystii.
Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.

W minionym tygodniu, spośród nas odeszli do Domu Ojca: śp.: Tadeusz Preis, Jadwiga Chrząstowska, Zofia Opoka i Emilia Nieciewicz. Polećmy ich miłosierdziu