V n. zw. 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 NIEDZIELA ZWYKŁA  05.02.2023 r.

 

  1. W liturgii tego tygodnia:

–       Dziś zmiana tajemnic różańcowych: dla dorosłych po Mszy św. o godz. 7:30; dla dzieci po Mszy św. o godz. 12:00
Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na spłatę nowych organów. Dziękujemy także za ofiary w kopertach oraz przelewem na konto parafialne.

–       W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18:00.

–       W czwartek nowenna do św. Rity i Msza św. o godz. 18:00.

–       W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, a nabożeństwo „Faustinum” o godz. 18:00.

 

–       W sobotę (11 lutego) będziemy świętować Światowy Dzień Chorego. O godz. 11:00 będzie Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Parafialna Caritas zaprasza wszystkich chorych i cierpiących na świętowanie Dnia Chorego.

  1. Ogłoszenia okolicznościowe:

–       Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu informuje, że prowadzi nabór na wolne miejsca do Dziennego Domu Seniora w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 37 na Plantach.

– W sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu każdego ósmego dnia miesiąca o godz. 18:00 sprawowana jest Eucharystia w intencji małżeństw proszących o potomstwo. Informacja w gablocie.

–       Zainteresowanych pielgrzymką  parafialną do sanktuariów Maryjnych i ciekawych miejsc w Polsce północno-wschodniej pod koniec sierpnia informujemy, że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Dokumenty można pobrać w zakrystii.

–       Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich dostępnych na stoliku i na stojakach. Ofiarę składamy do skarbonki.