OGŁOSZENIA 2022-07-03

14 NIEDZIELA ZWYKŁA   

Witamy serdecznie wszystkich Gości. Życzymy Wam udanego pobytu w gronie rodziny i przyjaciół  naszej parafii.

W liturgii tego tygodnia:

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:30.
  • Składka na tacę przeznaczona jest na budowę nowych organów. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Uroczysta suma odpustowa w Nawojowej o godz. 11:00.
 2. We wtorek o godz. 17:00, nabożeństwo do św. Michała Archanioła w intencji kapłanów, osób konsekrowanych i całego Kościoła.
 3. W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Patronalne święto Apostolstwa Chorych. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18:00.
 4. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania z racji I-go czwartku miesiąca.
 5. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli. O godz. 15:00 modlitwa w godzinie Miłosierdzia. O godz. 18:00 nabożeństwo Faustinum do Bożego Miłosierdzia.
 6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Teodora Sawielewicza. Dodatkowa Eucharystia o godz. 17:00. Różaniec i nabożeństwo o uzdrowienie rozpoczną się o godz. 20:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Ogłoszenia okolicznościowe:

 • Zapraszamy i zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 8:00 do 17:30 oraz na Adorację nocną z piątku na sobotę.
 • Rodziny Szensztackie zapraszają na pielgrzymkę do Ludźmierza i Krzeptówek 23 lipca zaś Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii i Łagiewnik 30 lipca – szczegóły i zapisy w zakrystii.
 • Małopolskie Centrum Kultury Sokół zaprasza 7 lipca o godz. 19.00 do Bazyliki św. Małgorzaty  na koncert organowy. Wstęp wolny.
 • Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.
 • W minionym tygodniu, spośród nas  odeszli do Domu Ojca śp.: Barbara Kumurkiewicz, Zofia Rembiasz, Teresa Sas-Dunajewska i Józef Skowron. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu…