Objawienie Pańskie 2023r.

 Informacje duszpasterskie

Objawienie Pańskie 06.01.2023 r.

  1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Dziś także I piątek miesiąca, pamiętajmy o Komunii Św. wynagradzającej i uczczeniu NSPJ.

Dziś nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia, ale będzie adoracja nocna po Mszy św. wieczornej od godz. 20.00. Zapraszamy.

Po Mszy św. wieczornej koncert kolęd w wykonaniu parafialnego zespołu SancTuus. Serdecznie zapraszamy.

  1. Dziś przeżywamy Misyjny Dzień Dziecka i Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej.

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na misje. Niech Bóg wynagrodzi także ofiary złożone przy okazji kolędy misyjnej.

  1. Dziś o godz. 12.00 odbędzie się posłanie kolędników misyjnych. Dziękujemy rodzicom, katechetom, księżom za przygotowanie grup. Kolędowanie misyjne będzie dziś po południu w północnej części parafii (Os. Millenium, Kilińskiego, Armii Krajowej i Lwowskiej. Z każdą grupą kolędniczą udaje się opiekun. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych i pozwolić im wypowiedzieć krótką scenkę o Bożym Narodzeniu ze śpiewaną kolędą. Ofiary zbierane przy kolędzie są przeznaczone ca cele misyjne głównie w Afryce.
  2. Jutro I sobota miesiąca stycznia. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP; godz. 7.00 – różaniec, 7.30 – Msza św. i medytacja.
  3. W niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego. Zapraszamy na koncerty kolęd. Na Mszy św. o godz. 10.30 zagra Sebastian Cebula z zespołem, później krótki koncert do godz. 12.00.

O godz. 16.30 zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu organisty Tomasza Wolaka z zespołem z Kościoła kolejowego.

  1. Kolęda …