Ogłoszenia Boże Narodzenie 2021-12-25

BOŻE NARODZENIE 2021 R.

  1. Dziś nabożeństwa jak w każdą niedzielę.
  1. Jutro II dzień Świąt Bożego Narodzenia; Niedziela św. Rodziny (Jezusa, Maryi, Józefa); wspominamy też św. Szczepana. Porządek Mszy św. niedzielny.

Małżonków przeżywających jubileusze małżeńskie, zapraszamy na godz. 10.30; Msza św. sprawowana będzie ofiarowana w intencji jubilatów. Prosimy, aby jubilaci siadali razem w kościele i mogli odnowić śluby małżeńskie.

  1. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie Szopki Bożonarodzeniowej i dekoracji: s. Grażynie oraz na ręce ks. Janusza: Ks. Pawłowi i młodzieży KSM.
  1. Parafialny Oddział Caritas składa serdeczne podziękowanie za całoroczne wsparcie dla potrzebujących z naszej parafii a szczególnie za hojność darów i ofiar do kosza i skarbony Caritas.

Dziękujemy firmie „Huzar”, ” Prospona” oraz „Właścicielom sklepów: Pyzik ABC, Lewiatan Pyzik z Nowego Sącza, za przekazane produkty żywnościowe oraz p. Zdzisławowi Sojka.

Dziękujemy również wszystkim Wolontariuszom naszego oddziału Caritas za wiele godzin charytatywnej pracy, każdą pomoc w potrzebie udzieloną drugiemu człowiekowi. Niech Bóg, który widzi w ukryciu wszystkim hojnie wynagrodzi.

  1. Od poniedziałku zapraszamy poszczególne rejony parafii na Msze św. kolędowe. Modlitwą pragniemy objąć całą parafię.

Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00; w niedzielę i święta o godz. 15.00.

Na Mszach św. będzie można złożyć ofiarę kolędową. Ministranci i Lektorzy będą zbierać ofiary na działalność LSO do puszek przed kościołem.

Na Mszę św. zapraszamy rodziny oraz osobę danego domu lub mieszkania. Prosimy o przyniesienie wody do poświęcenia, którą po otrzymaniu błogosławieństwa zaniesiemy do domów i mieszkań, aby pokropić mieszkanie, odmówić modlitwę błogosławieństwa oraz powierzyć się z całą rodziną Bożej Opatrzności, MB Niepokalanej i św. Ricie na kolejny rok.

Z kościoła będziemy mogli zabrać obrazek z życzeniami i modlitwą błogosławieństwa.

  1. Lista poszczególnych rejonów parafii zapraszanych na kolejne dni celebrowanej Mszy św. (oddzielna lista).
  1. Bardzo dziękujemy za nadesłane i przekazywane życzenia Bożonarodzeniowe. Dziękujemy za życzliwość, modlitwę i towarzyszenie duchowe w trudnym czasie pandemii. Kapłani również zapewniają o modlitwie za całą parafię i miasto przy Betlejemskim Żłóbku.
  1. Pragniemy i my przekazać życzenia świąteczne: życzymy z całego serca, aby obecne Święta przeżywane w szczególnym czasie, były jeszcze bardziej doświadczeniem miłości, pokoju, w zdrowiu i radości Jezusa Nowonarodzonego.
  1. Pod chórem można nabyć nowy nr parafialnej gazetki ‘GŁOS NIEPOKLANEJ’ …
  1. Przyjmijmy błogosławieństwo, przez które Jezus ogarnia nasze serca swoją miłością …