Duszpasterze

Lista chronologiczna księży pracujących w parafii

1.    Ks. Gerard Bratek – (1963 – 1966)
2.    Ks. Stanisław Chudy – (08.11.1967 - 19.06.1971)
3.    Ks. Kazimierz Macheta – (19.06.1971 - 22.06.1973)
4.    Ks. Tadeusz Bukowski – (30.06.1973 - 20.06.1977)
5.    Ks. Marian Ślusarz – (01.07.1975 - 17.03.1978)
6.    Ks. Eugeniusz Gancarz – (30.06.1977 - 29.09.1979)
7.    Ks. Jan Malicki – (15.03.1978 - 13.10.1980)
8.    Ks. Józef Babicz – (17.06.1978 - 04.09.1981)
9.    Ks. Stanisław Janas – (29.09.1979 - 18.08.1981)
10.    Ks. Jan Knutelski – (27.06.1980 - 27.06.1983)
11.    Ks. Fryderyk Bajorek – (25.06.1981 - 27.06.1983)
12.    Ks. Stanisław Jemioło – (08.08.1981 - 09.05.1994; 29.08.1995 - 08.1996)
13.    Ks. Roman Wrona – (18.08.1981 - 27.06.1983)
14.    Ks. Aleksander Mroczek – (27.06.1983 - 30.06.1986)
15.    Ks. Ryszard Rutkowski – (27.06.1983 - 30.06.1986)
16.    Ks. Stanisław Jewuła – (27.06.1983 - 03.07.1990)
17.    Ks. Michał Drożdż  – (26.06.1985 - 06.07.1988)
18.    Ks. Ryszard Zieliński  – (30.06.1986 - 09.08.1988)
19.    Ks. Józef Michalski  – (30.06.1986 - 09.08.1988)
20.    Ks. Józef Bobowski  – (06.07.1988 - 23.06.1992)
21.    Ks. Janusz Halik  – (09.08.1988 - 24.06.1994)
22.    Ks. Grzegorz Żyrkowski  – (09.08.1988 - 12.05.1992)
23.    Ks. Stanisław Cyran  – (23.08.1989 - 02.07.1991)
24.    Ks. Tadeusz Górka  – (05.07.1990 - 08.11.1995)
25.    Ks. Andrzej Koterba  – (02.07.1991 - 29.08.1994)
26.    Ks. Wiesław Tomkiewicz – (30.06.1992 - 01.08.1993)
27.    Ks. Janusz Kukułka  – (12.08.1992 - 31.07.1996)
28.    Ks. Jerzy Ochał  – (17.08.1992 - 08.08.1993)
29.    Ks. Antoni Bielak  – (01.08.1993 - 20.08.1996)
30.    Ks. Andrzej Ignarski  – (25.08.1993 - 25.08.1997)
31.    Ks. Mieczysław Kamionka  – (27.07.1994 - 24.08.1998)
32.    Ks. Józef Kiełbasa  – (27.08.1994 - 22.08.1996)
33.    Ks. Wojciech Prus  – (30.08.1994 - 26.08.2000)
34.    Ks. Paweł Legutko  – (26.08.1995 - 22.08.2002)
35.    Ks. Piotr Bodziony  – (20.08.1996 - 26.08.2000)
36.    Ks. Janusz Paciorek  – (26.08.1996 - 31.08.1999)
37.    Ks. Wiesław Lechowicz  – (25.08.1997 - 03.06.1998)
38.    Ks. Ireneusz Neznal  – (25.08.1998 - 26.08.2003)
39.    Ks. Krzysztof Niczyj  – (26.08.1999 - 30.06.2001)
40.    Ks. Bogusław Ruchała  – (25.08.1997 - 26.08.2004)
41.    Ks. Marek Rudziński  – (26.08.2000 - 26.08.2004)
42.    Ks. Janusz Adamczyk  – (27.08.2001 - 26.08.2004)
43.    Ks. Władysław Sipior  – (23.05.1996 - 26.08.2005)
44.    Ks. Krzysztof Cwenar  – (26.08.1999 - 26.08.2005)
45.    Ks. Marek Podgórski  – (27.08.2003 - 26.08.2005)
46.    Ks. Stanisław Gąsior  – (26.08.2000 - 26.08.2007)
47.    Ks. Sławomir Sosnowski  – (27.08.2004 - 26.08.2007)
48.    Ks. Adam Malczyński  – (26.08.2002 - 26.08.2008)
49.    Ks. Paweł Cebula  – (27.08.2004 - 26.08.2008)
50.    Ks. Witold Kapuściński  – (26.08.2008 - 26.08.2009)
51.    Ks. Józef Nowak  – (26.08 1999 - 25.08.2010)
52.    Ks. Bogdan Florek  – (26.08.2005 - 25.08.2010)
53.    Ks. Prał. Zenon Rogoziewicz  – (11.07.1966 - 01.02.2011)
54.    Ks. Marek Mierzyński  – (26.08.2005 - 25.08.2011)
55.    Ks. Damian Kostrzewa  – (26.08.2005 - 25.08.2011)
56.    Ks. Łukasz Kicka  – (26.08.2007 - 25.08.2012)
57.    Ks. Tomasz Wroński (2008-2015)
58.    Ks. Józef Buźniak (2009-2019)
59.    Ks. Mirosław Świerk (2010-2016)
60.    Ks. Janusz Drożdż (2012-2016)
61.    Ks. Stanisław Kurczab (2010-2017)
62.    Ks. Andrzej Remut (2011-2018)
63.    Ks. Mariusz Żuczek (2012-2018)
64.    Ks. Krzysztof Romański (2015-2019)
65.    Ks. Wojciech Wątroba (2018-2019)

 

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

02 grudzień 2019
16 listopad 2019
Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2019 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search