Ogłoszenia duszpasterskie

XXV n. zw. 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.09.2021 r.

 

 

          Przeżywamy 55. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem: «Chodź i zobacz» (J 1, 46). Komunikować, spotykając osoby, tam gdzie są, i takie, jakie są.

Módlmy się za dziennikarzy i ludzi mediów, aby odpowiedzialnie służyli ludziom w duchu obiektywnej prawdy, wolności, uczciwości, sprawiedliwości.

 

 1. W tym tygodniu:
 • W poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męcz.

W poniedziałek również rozpoczniemy nowennę do św. Michała Archanioła po różańcu; poprowadzi wspólnota św. Michała Archanioła.

 • We wtorek liturgiczne święto św. Mateusza, Ap. i Ew.
 • W środę nowenna do MBNP i Msza św. o godz.: 18.00

W środę 22-go miesiąca zapraszamy Bractwo św. Rity na wieczorną Mszę św. i spotkanie.

 • W czwartek wspomnienie św. O. Pio z Petrelciny, prezb.
 • w piątek, koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Spotkanie formacyjne członków i wolontariuszy "Faustinum" w piątek po wieczornej Mszy świętej w sali miłosierdzia w domu katechetycznym.          

 • Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa, będzie w najbliższą niedzielę; włączmy się w dzieło trzeźwości także poprzez osobistą modlitwę.
 1. Ogłoszenia okolicznościowe:
 • Dzieci Komunijne z Rodzicami ze Szkoły Podstawowej nr 20 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w poniedziałek o godz. 18.00.
 • W związku ze zbliżającym się miesiącem październikiem zapraszamy zarówno mężczyzn, jak i kobiety, do włączenia się we wspólnotę Róż Żywego Różańca w naszej Parafii. Osoby, które chciałyby zasilić szeregi róż różańcowych przemieniać świat, przez codziennie odmówiony jeden dziesiątek różańca prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Czekamy na Was. 
 • Już dziś zapraszamy członków i członkinie Róż Żywego Różańca oraz ich rodziny do wspólnego pielgrzymowania z nami do Sanktuarium na Krzeptówkach w Zakopanym oraz do Gaździny Podhala w Ludźmierzu w dniu 16 października. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 6:30. Koszt - 50 złotych. Zapisy w zakrystii.
 • Parafia wraz z Kołem Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Komańczy i sanktuarium św. Jana z Dukli. Wyjazd 09 października br. (sobota), godz. 6.30. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.
 • Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich: GN, Niedziela, Idziemy. Pod chórem jest też wystawiony miesięcznik TAK RODZINIE. Ofiary składamy do skarbony.
 • W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności
  śp. + Władysława Leśniak i Józefa Bochenka. Pomódlmy się za zmarłych … Dobry Jezu a nasz Panie …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2021 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search