Ogłoszenia duszpasterskie

Objawienie Pańskie 2021 r.

Informacje duszpasterskie

Objawienie Pańskie

06.01.2021 r.

 

  1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym z dodatkową Mszą św. o godz. 15.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy.

Na godz. 15.00 zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie tych, którzy nie mogli przybyć na Mszę św. w wyznaczonym terminie. Zapraszamy również Czcicieli św. Rity, którzy uczęszczają do naszego kościoła.

Po Mszy św. będzie adoracja i wspólne kolędowanie. Na zakończenie zostanie udzielone błogosławieństwo zwyczajem lourdzkim.

Kolędowanie poprowadzi zespół SanTuus, który świętuje 25. rocznicę powstania. Gratulujemy, dziękujemy i polecamy Bożej Opatrzności dalszą działalność Zespołu.

Msza św. w intencji zespołu SanTuus będzie odprawiona o godz. 15.00.

  1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Dzieło Misyjne Diecezji Tarnowskiej.
  1. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom i parafianom za przyjęcie zaproszenia na Msze św. kolędowe, wspólną modlitwę, przyjęcie błogosławieństwa i przeżycie kolędy w wyjątkowej sytuacji zmagania się z pandemią koronawirusa. Prosimy Miłosierdzie Boże o zmiłowanie i rychłe oddalenie klęski pandemii oraz powrotu do normalnego życia w codzienności.
  1. Niech Boże błogosławieństwo pomaga nam nadal trwać w radości Bożego Narodzenia i poszukiwania Boga w naszym życiu na wzór Trzech Mędrców ze Wschodu …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

23 styczeń 2021
17 styczeń 2021
Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2021 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search