Ogłoszenia duszpasterskie

N. Świętej Rodziny 2020 r.

 

 

Informacje duszpasterskie Nd. Św. Rodziny

27.12.2020 r.

 

 

  1. Dziś Święto Najświętszej Rodziny. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się za małżonków przeżywających jubileusze małżeńskie.

Bóg zapłać kolędnikom misyjnym za zaangażowanie w dzieła misyjne. Dziękujemy również katechetom za pomoc i organizację misyjnego dzieła kolędy misyjnej.

  1. Zapraszamy na Msze św. kolędowe od dziś (godz. 15.00) poszczególne rejony parafii wg wczorajszej zapowiedzi. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  1. W poniedziałek liturgiczne święto Świętych Młodzianków Męczenników.
  1. W środę nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 18.00.
  1. W czwartek zakończenie Starego Roku. Nabożeństwo dziękczynne – Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu – będzie o godz. 9.00 i o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego uwielbienia Boga za otrzymane łaski.
  1. W piątek Uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok – zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój pod hasłem „Kultura troskliwości jako droga do pokoju”. Porządek nabożeństw niedzielny. Jest to zarazem I piątek miesiąca; pamiętajmy o Komunii Św. wynagradzającej i praktyce I piątków miesiąca szczególnie przez dzieci po I Komunii Świętej i kandydatów do sakramentu bierzmowania. Z racji uroczystości nie ma postu.
  1. W I sobotę o godz. 7.00 – różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, o godz. 7.30 – Msza św. a po niej medytacja.
  1. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych o godz. 7.30; dla dzieci o godz. 12.00.
  1. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę nowych organów.
  • W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności: śp. + Tadeusz Nowak, + Zofia Król, + Wiesław Ścieszka. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

23 styczeń 2021
17 styczeń 2021
Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2021 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search