Ogłoszenia duszpasterskie

Boże Narodzenie 2020 r.

 

Informacje duszpasterskie

 Boże Narodzenie - 25.12.2020 r.

 

 1. Dziś nabożeństwa jak w każdą niedzielę z dodatkową Mszą św. o godz. 15.00. Zapraszamy.
 1. Jutro II dzień Świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana. Porządek Mszy św. niedzielny. O godz. 15.00 – Msza św. ślubna.
 1. W niedzielę św. Rodziny będzie dzień skupienia dla narzeczonych o godz. 14.00 rozpoczęcie w sali Wieczernika.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie Szopki Bożonarodzeniowej i dekoracji: s. Grażynie, Księżom Wikariuszom oraz na ręce ks. Janusza: Rafałowi Repetowskiemu, Maltańczykom i wszystkim zaangażowanym.
 1. Parafialny Oddział Caritas składa serdeczne podziękowanie za całoroczne wsparcie dla potrzebujących z naszej parafii a szczególnie za hojność darów i ofiar do kosza i skarbony Caritas.

Dziękujemy firmie "Huzar", " Prospona" oraz „Intermarche” z Nowego Sącza, za przekazane produkty żywnościowe.

Dziękujemy również wszystkim Wolontariuszom naszego oddziału Caritas za wiele godzin charytatywnej pracy, każdą pomoc w potrzebie udzieloną drugiemu człowiekowi. Niech Bóg, który widzi w ukryciu wszystkim hojnie wynagrodzi.

Dziękujemy również za włączenie się w akcję „Paczuszka dla maluszka”.

 1. Od niedzieli zapraszamy poszczególne rejony parafii na Msze św. kolędowe. Modlitwą pragniemy objąć całą parafię. W niedzielę na godz. 15.00 zapraszamy parafian z ul. ul. Lwowskiej, ul. Szarych Szeregów, ul. Długoszowskiego, ul. Jamnickiej. Na Mszę św. zapraszamy przedstawiciela rodziny lub osobę danego domu lub mieszkania. Prosimy o przyniesienie wody do poświęcenia, którą po otrzymaniu błogosławieństwa zaniesiemy do domów i mieszkań, aby pokropić mieszkanie, odmówić modlitwę błogosławieństwa oraz powierzyć się z całą rodziną Bożej Opatrzności, MB Niepokalanej i św. Ricie na kolejny rok.

Z kościoła będziemy mogli zabrać obrazek z życzeniami i modlitwą błogosławieństwa.

 1. Lista poszczególnych rejonów parafii zapraszanych na kolejne dni celebrowanej Mszy św. (oddzielna lista).
 1. Bardzo dziękujemy za nadesłane i przekazywane życzenia Bożonarodzeniowe. Dziękujemy za życzliwość, modlitwę i towarzyszenie duchowe w trudnym czasie pandemii. Kapłani również zapewniają o modlitwie za całą parafię i miasto przy Betlejemskim Żłóbku.
 1. Pragniemy i my przekazać życzenia świąteczne: życzymy z całego serca, aby obecne Święta przeżywane w szczególnym czasie, były jeszcze bardziej doświadczeniem miłości, pokoju, w zdrowiu i radości Jezusa Nowonarodzonego.
 1. Pod chórem można nabyć nowy nr parafialnej gazetki ‘GŁOS NIEPOKLANEJ’ (kilka artykułów z życia parafii i uroczystości minionych); jest także świąteczny nr ‘GOŚCIA NIEDZIELNEGO’, podwójny nr (100 stron) w cenie 10 zł.
 1. Przyjmijmy błogosławieństwo, przez które Jezus ogarnia nasze serca swoją miłością …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

23 styczeń 2021
17 styczeń 2021
Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2021 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search