Ogłoszenia duszpasterskie

XXV niedziela zwykła - 20.09.2020 r.

 1. W tym tygodniu:
 • dziś modlimy się za chrześcijan w Ziemi Świętej i wspieramy ich ofiarą do puszek. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dziś rozpoczniemy też nowennę do św. Michała Archanioła o godz. 18.45. W ciągu tygodnia nowenna po różańcu.
 • w poniedziałek, liturgiczne święto św. Mateusza, Ap. i Ew.
 • we wtorek zapraszamy Bractwo św. Rity na wieczorną Mszę św. i spotkanie z racji 22-go dnia miesiąca. W każdy wtorek zapraszamy również dziewczynki na spotkania DSM na godz. 17.00 do domu katechetycznego.
 • w środę – wspomnienie św. Pio, prezbitera, Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 18.00
 • w piątek, koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Caritas.
 • w przyszłą niedzielę Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa, włączmy się w dzieło trzeźwości także poprzez osobistą modlitwę.
 • Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich: Gość Niedzielny, Idziemy,  Apostolstwo chorych. Ofiary składamy do skarbonki.
 1. W piątek spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych. Ze względu na czas pandemii będzie tylko jedno spotkanie w piątki (najbliższe 25 września br.) Spotkania będą w Sali Wieczernika, aby łatwiej zachować bezpieczną odległość. Osoby, które nie będą mogły przybyć na spotkanie są proszone o zapoznanie się z przygotowanymi materiałami i przygotowanie pisemnej wypowiedzi w postaci postawionych wniosków oraz doręczenie przed spotkaniem w wersji papierowej lub elektronicznej.
 2. O dzisiaj dostępna jest księga intencji na przyszły rok. W niedziele będzie dostępna w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii parafialnej w godzinach jej funkcjonowania. Jednocześnie informujemy, że intencje są przyjmowane maksymalnie na 6 miesięcy do przodu oraz że nie wpisujemy do księgi „rezerwacji” intencji mszalnych.
 3. W minionym tygodniu, spośród naszej wspólnoty parafialnej odeszli
  śp.: Genowefa Król, Władysław Piotrowski, Irena Dudczak i Danuta Szeliga. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2021 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search