Ogłoszenia duszpasterskie

Wielkanoc 2020 r.

WIELKA NIEDZIELA – 2020.

 

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego przychodzi jak co roku. Otwórzmy szeroko nasze serca, by także w trwodze pandemii zobaczyć Jezusa, ‘dotknąć’ Jego ‘Ciała’ i napełnić serca siłą oraz mocą do przetrwania trudnych dni.

Radość zmartwychwstania stanie się naszym udziałem, gdy prawdziwie uwierzymy, że Jezus żyje!!!

 

 1. Dziś Msze św. jak w każdą niedzielę. Z bólem serca, ale tylko z udziałem zamawiających Msze św. w liczbie do 5. osób.

Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane przez Internet z naszego kościoła. Zachęcamy do włączania się w modlitwę i trwania we wspólnocie parafialnej.

 1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dziś i w ciągu tygodnia o godz. 15.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 1. Dziś o godz. 15.30 odśpiewamy Nieszpory za zakończenie liturgicznego obchodu Triduum Paschalnego.
 1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych – Poniedziałek Wielkanocny; Msze św. jak w każdą niedzielę również transmitowane przez Internet. Jest to zarazem dzień modlitw za uczelnie KUL i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Ofiarę można przesłać na konto parafialne wówczas parafia przekaże zbiorczo, podobnie jak na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 1. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na konto lub w kopertach na podane cele oraz na potrzeby parafii. Niech Jezus Zmartwychwstały wszystkim hojnie wynagrodzi.
 1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali kościół i stosowne dekoracje na czas wyjątkowego świętowania, szczególnie Siostrze Grażynie, ks. Januszowi i pracownikom.
 1. Dziękujemy za wszystkie nadesłane i przekazane życzenia świąteczne, oraz z okazji Wielkiego Czwartku – Dnia Kapłańskiego; szczerze je odwzajemniamy i zapewniamy o modlitwie. Również życzymy, aby Jezus Zmartwychwstały dał siłę do przetrwania trudnych dni i napełnił serca prawdziwym pokojem, radością i doświadczeniem „Wielkiej tajemnicy wiary”.
 1. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności: + Aleksandra Piekarza i + Krystynę Studzińską. Polećmy dusze zmarłych miłosierdziu Bożemu …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego przychodzi jak co roku. Otwórzmy szeroko nasze serca, by także w trwodze pandemii zobaczyć Jezusa, ‘dotknąć’ Jego ‘Ciała’ i napełnić serca siłą oraz mocą do przetrwania trudnych dni.

Radość zmartwychwstania stanie się naszym udziałem, gdy prawdziwie uwierzymy, że Jezus żyje!!!

 

 

 

 1. Dziś Msze św. jak w każdą niedzielę. Z bólem serca, ale tylko z udziałem zamawiających Msze św. w liczbie do 5. osób.

Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane przez Internet z naszego kościoła. Zachęcamy do włączania się w modlitwę i trwania we wspólnocie parafialnej.

 1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dziś i w ciągu tygodnia o godz. 15.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
 1. Dziś o godz. 15.30 odśpiewamy Nieszpory za zakończenie liturgicznego obchodu Triduum Paschalnego.
 1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych – Poniedziałek Wielkanocny; Msze św. jak w każdą niedzielę również transmitowane przez Internet. Jest to zarazem dzień modlitw za uczelnie KUL i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Ofiarę można przesłać na konto parafialne wówczas parafia przekaże zbiorczo, podobnie jak na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 1. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na konto lub w kopertach na podane cele oraz na potrzeby parafii. Niech Jezus Zmartwychwstały wszystkim hojnie wynagrodzi.
 1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali kościół i stosowne dekoracje na czas wyjątkowego świętowania, szczególnie Siostrze Grażynie, ks. Januszowi i pracownikom.
 1. Dziękujemy za wszystkie nadesłane i przekazane życzenia świąteczne, oraz z okazji Wielkiego Czwartku – Dnia Kapłańskiego; szczerze je odwzajemniamy i zapewniamy o modlitwie. Również życzymy, aby Jezus Zmartwychwstały dał siłę do przetrwania trudnych dni i napełnił serca prawdziwym pokojem, radością i doświadczeniem „Wielkiej tajemnicy wiary”.
 1. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności: + Aleksandra Piekarza i + Krystynę Studzińską. Polećmy dusze zmarłych miłosierdziu Bożemu …

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2020 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search