Ogłoszenia duszpasterskie

N. Św. Rodziny 2019 r.

 Informacje duszpasterskie Nd. Św. Rodziny

29.12.2019 r.

 

 

 

 1. Dziś Święto Najświętszej Rodziny. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się za małżonków przeżywających jubileusze małżeńskie.
 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 rozesłanie kolędników misyjnych, którzy będą kolędować w południowej części parafii.

Ufamy, że gościnnie przyjmiecie małych kolędników by wspólnie radować się Dobrą Nowiną o przyjściu Zbawiciela.

 1. We wtorek zakończenie Starego Roku. Nabożeństwo dziękczynne – Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu – będzie o godz. 9.00 i o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału i wspólnego uwielbienia Boga za otrzymane łaski.
 1. W środę Uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok – zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój pod hasłem „Pokój jako droga nadziei”; porządek nabożeństw niedzielny.
 1. Przypominamy, że pierwsza Msza św. niedziela od Nowego Roku będzie o godz. 6.15.
 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca stycznia. Możliwość spowiedzi w czasie Mszy św.

W I czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne i o świętość życia osób konsekrowanych.

 1. W I piątek Msze św. wotywne o NSPJ o godz. 7.30; 16.00 (dla dzieci) oraz o godz. 18.00.

Kandydatów do bierzmowania z kl. VII i VIII, z rodzicami, zapraszamy na Mszę św. i Komunię Świętą wynagradzającą w I piątek stycznia.

Spotkania w grupach dla kl. VIII będą 16 stycznia 2020 r.

 1. W I sobotę o godz. 7.00 – różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, o godz. 7.30 – Msza św. a po niej 15 min. medytacji.
 1. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych dla dorosłych o godz. 7.30; dla dzieci o godz. 12.00. Po Mszy św. o godz. 7.30 zapraszamy róże różańcowe na spotkanie opłatkowe do Sali Miłosierdzia.
 1. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę nowych organów. Prosimy ofiarodawców cegiełek o pospisywanie zwrotnych kopert (imię i nazwisko oraz adres); chyba, że ktoś pragnie zostać anonimowym ofiarodawcą.
 1. Parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Polski Północnej w dn. 24 – 31 sierpnia 2020 r. Program i Umowy Uczestnictwa są do pobrania w zakrystii. Umowy wypełnione, wraz zaliczką 350 zł., można przynieść do zakrystii.
 1. Można jeszcze nabyć Miłujcie się oraz okolicznościowy nr gazetki parafialnej „Głos Niepokalanej”. Ofiarę składamy do skarbony.
 1. Parafia św. Małgorzaty zaprasza do Bazyliki na Koncert Kolęd w wykonaniu Rodziny Pospieszalskich w piątek 3 stycznia na godz. 19:00.
 1. Kolęda ….
 1. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności: śp. + Stanisław Wąsowicz, + Józef Gamoń, + Jadwiga Salamon, + Bogusława Nowińska. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie …

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2020 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search