Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła - 07.07.2019 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7.30. Składka przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  1. W poniedziałek wspominamy św. Jana z Dukli.
  1. We środę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  1. We czwartek święto św. Benedykta – Patrona Europy. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Nowenna do św. Rity i Msza święta.
  1. W piątek wspominamy św. Brunona z Kwerfurtu. O godz.15.00 Godzina Miłosierdzia. O 18.00 Nabożeństwo „Faustinum”, po nim Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W sobotę wspominamy św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów diecezji.
    O godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Prosimy przynieść świece.

Ogłoszenia okolicznościowe:

- Dziękujemy tym osobom, które mimo upałów dają świadectwo noszenia godnego stroju na nabożeństwa i rozumieją wyjątkowość miejsca jakim jest Sanktuarium. Wszystkich przybywających do naszej świątyni prosimy o odpowiedni strój i wyczucie sacrum. 

- Ksiądz Prałat Kazimierz – emeryt organizuje wycieczko-pielgrzymkę do Tylicza, Bardejowa, Lewoczy i Muszyny – we środę 24 lipca. Wyjazd z parkingu o godz. 6.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.

- Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Szczegóły na plakatach i w kancelarii.

- Organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi na koncert laureatów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK 2019, który odbędzie się dzisiaj na sądeckim rynku o godz. 18.00.

- W czasie urlopów i wakacji mając więcej czasu zachęcamy do pogłębienia wiedzy i swojej wiary poprzez lekturę czasopism katolickich: Gościa Niedzielnego czy tygodnika Idziemy, dla dzieci można nabyć w zakrystii Promyczek Dobra.

- Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. W czasie wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie. Zadbajmy również, aby w każdą niedzielę uczestniczyć we Mszy św.

  1. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Kazimierz Bulanda. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu...

Search

Ogłoszenia

Kontakt

Parafia Matki Bożej Niepokalanej
w Nowym Sączu

ul. Królowej Jadwigi 44

33-300 Nowy Sącz

Najnowsze

Wszystkie dane osobowe umieszczone są za zgodą osób zainteresowanych lub na mocy prawa.
©2020 Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. All Rights Reserved. Designed by mISHA_GmbH

Search